Accor

Conferences in hotel

Information for attendees

If you are an attendee on a conference hosted in the Mercure Kasprowy Hotel in Zakopane, you can book a room using the offer prepared for the conference guests via our website.

In order to book a room for the dates of the conference, based on the rules set by conference organizer, please enter the code received during conference registration. After entering the code and clicking the “Book online” button, you will be transferred to the booking panel with a list of proposed rooms, available during the conference. In order to view the details of a conference, go to the “read more” tab and enter the code provided by the conference organizer during your registration.

Tatra Road Race

Tatra Road Race

8 lipca 2017r.

Zapraszamy do rezerwacji noclegu w Hotelu Mercure Kasprowy Zakopane w ramach Tatra Road Race

Od organizatora konferencji otrzymali Państwo specjalny kod. Prosimy o wpisanie go poniżej, co pozwoli na rozpoczęcie procesu rezerwacji. Wpisując kod proszę zwrócić uwagę na wielkość liter we wpisywanym haśle, niezależnie od faktu, że na stronie pojawiają się wyłącznie wielkie litery.

Życzymy udanego pobytu w Hotelu Mercure Kasprowy Zakopane!

Tatra Road Race  wyjątkowy wyścig, który na długo zapadnie Wam w pamięci. Dwa dystanse do wyboru PRO -122 km i 3200 up, FUN 55 km i 1500 up. FUN dla mniej zaawansowanych kolarzy amatorów oraz PRO wymagający, którego przejechanie to nie lada wyzwanie. Dystans krótszy pozwoli Wam sprawdzić swoją kondycję i jednocześnie poczuć smak górskiego ścigania. Gwarantujemy piękne widoki z pasma Gubałówki, a po drodze wiele podjazdów, na których i zawodnicy "pro" poczuli by ból w nogach:-).

Dystans PRO to już prawdziwa uczta dla kolarzy lubiących wyzwania. Wymagająca trasa poprowadzona mało znanymi zakątkami Podhala z pięknymi widokami na Tatry, które będziecie mogli podziwiać, jeżeli tylko będziecie mieć siłę. Na trasie czekają na Was długie i miejscami sztywne podjazdy, szybkie zjazdy a na mecie wielka satysfakcja z ukończenia wyścigu. W celu uatrakcyjnienia przebiegu wyścigu będzie prowadzona klasyfikacja górska z licznymi premiami górskimi, a na trasie dodatkowe premie specjalne. Jeśli szukałeś wyścigu, na którym płasko jest TYLKO przez kilka metrów to Tatra Road race jest stworzona dla Ciebie.

Więcej informacji na www.tatraroadrace.com

Accommodation booking for conference participants

Please enter the code you have received from the conference organizer below and follow to booking panel. Room prices are given especially for your conference.

Read more
Podhalańskie Dialogi Medyczne

Podhalańskie Dialogi Medyczne

20 - 22 października 2017 r.

Podhalańskie Dialogi Medyczne to konferencja, która już w październiku odbędzie się w Hotelu Mercure Kasprowy Zakopane. Patronem naukowym wydarzenia jest prof. dr hab. n. med. Artur Mamcarz. Zapraszamy do udziału!

Podczas konferencji poruszone zostaną istotne tematy z wielu dziedzin medycyny, począwszy od kardiologii, diabetologii, pulmonologii poprzez współczesne metody diagnostyki i leczenia chorób o znaczeniu społecznym czy seksuologię, a zakończywszy na medycynie rodzinnej i psychologii.

Dla wielu lekarzy będzie to okazja do spotkania i dyskusji, a także szansa, aby wypracować optymalne rozwiązania, które ostatecznie przełożą się na zdrowie pacjenta.

W programie konferencji znajdą się sesje dotyczące problematyki diagnostyki różnicowej wybranych schorzeń (np. różne przyczyny duszności), współczesnych metod diagnostyki i leczenia chorób o znaczeniu społecznym (choroba niedokrwienna serca, nadciśnienie tętnicze, cukrzyca, przewlekła choroba nerek, depresja), porównania nowych i starszych leków hipoglikemizujących, hipolipemizujących i przeciwzakrzepowych, czy problematyki postępowania niefarmakologicznego.

Serdecznie zapraszamy do rejestracji oraz odwiedzin strony wydarzenia: www.dialogimedyczne.pl


REZERWACJA NOCLEGU I UDZIAŁU W KONFERENCJI

Rezerwacji udziału oraz noclegu można dokonać na stronie internetowej konferencji www.dialogimedyczne.pl/rejestracja

ENTER ACTIVATION CODE

Entering the code will allow you to access the full conference content
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings.

OK, close