Hotel w Zakopanem w górach – Hotel Mercure Kasprowy
menu

Zmiana w funkcjonowaniu hotelu

Zmiana w funkcjonowaniu hotelu

Informujemy, że w związku z rozprzestrzeniającym się w naszym kraju wirusem SARS-CoV-2, wywołującym chorobę COVID-19, hotel Mercure Kasprowy Zakopane pozostanie zamknięty od 16 do 26 marca br. 

Szanowni Państwo,

podjęliśmy bardzo trudną ale konieczną decyzję, która pozwoli zadbać o bezpieczeństwo i zdrowie naszych Gości, pracowników oraz ich rodzin.

Informujemy, że w związku z rozprzestrzeniającym się w naszym kraju wirusem SARS-CoV-2, wywołującym chorobę COVID-19, hotel Mercure Kasprowy Zakopane pozostanie zamknięty od 16 do 26 marca br. O wszelkich zmianach naszego postanowienia oraz mamy nadzieję ponownym otwarciu hotelu będziemy Państwa na bieżąco informować za pośrednictwem naszego profilu na Facebooku oraz na stronie www.kasprowy.pl.

Bardzo nam przykro z powodu wszelkich utrudnień jakie niesie za sobą nasza decyzja, dlatego postaramy się spełnić Państwa oczekiwania odnośnie anulowania zaplanowanych przyjazdów oraz przesunięcia ich na inne dogodne terminy. 

W najbliższym czasie do Państwa dyspozycji pozostaje Dział Rezerwacji, który odpowie na wszelkie nurtujące Państwa pytania, pomoże w związku z przesunięciem terminów rezerwacji lub przyjmie rezerwacje na późniejsze terminy.

Prosimy o kontakt mailowy na adres rezerwacja@kasprowy.pl lub telefoniczny 18 202 40 23. 

Życzymy Państwu zdrowia i spokoju w tej wyjątkowej sytuacji oraz prosimy o wyrozumiałość.

Z wyrazami szacunku, 
Zarząd, Dyrekcja oraz Pracownicy Mercure Kasprowy Zakopane

See the map
Newsletter
?>
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close