21 Jun 2018
22 Jun 2018
Accor Accor
New interior design of Mercure Kasprowy Hotel

New interior designof Mercure Kasprowy Hotel

Ferie zimowe w Zakopanem

Dwa tygodnie zimowego odpoczynku to czas na który wszyscy czekamy. Całe rodziny pakują narty, sanki i ruszają do Zakopanego, gdzie czeka cała masa atrakcji.

Komfortowy wypoczynek z widokiem na Tatry

Piękne, nowe i komfortowe wnętrza, wyśmienita kuchnia, powalające widoki na panoramę Tatr, a także lokalizacja tuż obok nowoczesnego wyciągu sprawiają, że Hotel Kasprowy jest tak chętnie wybierany na zimowy wypoczynek.  Dodatkowo czeka u nas masa rodzinnych atrakcji, które sprawiają, że wypoczynek jest ciekawy i dostarcza wspaniałych wspomnień.

Ciekawa zima w Zakopanem

Zakopane, jak przystało na zimową stolicę Polski, również może pochwalić się całym szeregiem atrakcji, jakie czekają na przybywających Gości. Puchar Świata w Skokach Narciarskich, obchody Światowego Dnia Śniegu, Festiwal Kolęd, Pastorałek i Pieśni Bożonarodzeniowych, nowy repertuar Teatru Witkacego oraz ciekawe wystawy to tylko część z tego co można zobaczyć w Zakopanem.  

Na amatorów aktywnego wypoczynku czekają stoki narciarskie z jednym, wspólnym skipassem – Góral Skipass, wycieczki skitourowe, wyprawy na rakietach śnieżnych czy przejażdżka fatbike.

 

To wszystko zapewnia wyjątkowy wypoczynek i świetnie spędzony, pełen wrażeń czas w Zakopanem.

Do zobaczenia!

In the heart  of the Tatra mountains

In the heart of the Tatra mountains

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close