21 Jun 2018
22 Jun 2018
Accor Accor
New interior design of Mercure Kasprowy Hotel

New interior designof Mercure Kasprowy Hotel

Miss World Poland w Kasprowym!

W niedzielę 7 sierpnia zapraszamy na jeden z najbardziej eleganckich wieczorów w Zakopanem, czyli Galę Zakopane Fashion, która po raz kolejny odbywa się w Hotelu Kasprowy! Podczas gali wybrana zostanie również Miss World Poland Małopolski, która będzie reprezentowała nasz region w konkursie ogólnopolskim.

 

19 najpiękniejszych dziewcząt z całego regionu stanie do walki o tytuł, koronę, szarfę, ale przede wszystkim o awans do ogólnopolskiego finału Miss World Poland 2016. Jest to jedyny konkurs w Polsce, którego laureatka będzie reprezentować nasz kraj w wielkim finale Miss World.

 

Kandydatki walczą też o tytuł Miss World Poland Małopolski Publiczności 2016! W tej kategorii ogromne znaczenie mają głosy internautów. Informację o tym, jak głosować na finalistki znajdziecie na stronie organizatora – firmy PARA Fashion. Nagrodą dla Miss World Poland Małopolski Publiczności 2016 jest awans do ogólnopolskiego półfinału Miss World Poland 2016.

 

Firma PARA Fashion już od ponad 10 lat prowadzi licencjonowane biuro Miss Polonia, a teraz również biuro Miss World Poland w Małopolsce.

 

Bilety na ten wyjątkowy wieczór można nabyć w Salonie jubilerskim Lewanowicz na Fashion Street Krupówki 29.

 

Polecamy!

In the heart  of the Tatra mountains

In the heart of the Tatra mountains

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close