21 Jun 2018
22 Jun 2018
Accor Accor
New interior design of Mercure Kasprowy Hotel

New interior designof Mercure Kasprowy Hotel

Noc Zakupów & Noc Muzeów: w ten weekend nie śpimy!

Najbliższy weekend na Podhalu będzie świętem… nocnych marków! 19 maja w pasażu Fashion Street Krupówki 29 spotkają się wszyscy, którzy cenią ekskluzywną modę i doskonałą kuchnię niezależnie od pory dnia. To idealna okazja, by przygotować się do przypadającej kolejnego dnia Nocy Muzeów, podczas której na zwiedzających filie Muzeum Tatrzańskiego czekał będzie poczęstunek od Restauracji i Cukierni Góralska Tradycja.

Wbrew pozorom, dress code na Noc Muzeów nie jest taki oczywisty. Z jednej strony, spacerowa forma wydarzenia sugeruje raczej strój swobodny. Z drugiej jednak, w końcu odwiedzamy Władysława Hasiora, Karola Szymanowskiego i innych znamienitych artystów. Na szczęście oferta butików Fashion Street Krupówki 29 jest tak bogata, że bez problemu znajdziemy stylowe ubrania, dodatki i akcesoria, które przygotują nas na tę okazję. Sukienki sportowe i smart casual, piękne torebki, które zmieszczą bez problemu przewodnik po muzeach, obuwie płaskie lub na wygodnym obcasie, wyszukane dodatki, czy taliowane marynarki - to tylko kilka pozycji, które można znaleźć w letnich kolekcjach najlepszych światowych projektantów i marek. Ponieważ właściciele butików przygotowali na tę noc rabaty aż do 70%, warto pomyśleć też o innych zbliżających się okazjach.

Robienie zakupów jest niezwykle przyjemne, acz wyczerpujące. Znajdująca się przy Fashion Street Restauracja i Cukiernia Góralska Tradycja będzie w piątek 19 maja czynna aż do 24.00, więc wieczorna wizyta w sklepach na pewno nie zostanie zakończona o pustym żołądku. Szef Kuchni przygotował z tej okazji specjalne menu, w którym znalazły się sezonowe warzywa i owoce oraz lokalne produkty, z których słynie Góralska Tradycja. Skusić się na nie warto, by nabrać sił i na kolejny wieczór – Noc Muzeów.

Noc Zakupów w Fashion Street Krupówki 29 potrwa w piątek 19 maja 2017 roku do godz.: 23:00, a Restauracja i Cukiernia Góralska Tradycja będzie czynna aż do 24:00.

In the heart  of the Tatra mountains

In the heart of the Tatra mountains

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close