21 Jun 2018
22 Jun 2018
Accor Accor
New interior design of Mercure Kasprowy Hotel

New interior designof Mercure Kasprowy Hotel

Śnieżna przygoda

Kilka propozycja jak ciekawie i nietypowo spędzić czas oraz poczuć dawkę adrenaliny podczas zimowego wypoczynku w Zakopanem.

Ferie zimowe to świetna okazja, żeby zaszaleć na śniegu. Narty, sanki, łyżwy znają i kochają wszyscy. My chcielibyśmy zaproponować nowe formy zimowego szaleństwa.

Wyprawa Fatbike do doliny Chochołowskiej

Fatbike czyli nietypowy rower górski, którego znakiem rozpoznawczym są szerokie opony, stworzony został do jazdy po śniegu, błocie i innych trudnych warunkach. Dolina Chochołowska, nie dość że piękna to jeszcze dostępna dla rowerów. W czasie ferii zimowych, w każdą środę, można wybrać się na taką wycieczkę i spróbować swoich sił w jeździe rowerem po śniegu.

Rakiety śnieżne

Jak pokonać wysoki śnieg bez większego wysiłku? Rakiety śnieżne to jedna z propozycji. Piękne widoki, spora porcja dobrej zabawy, a przy tym hartowanie ducha. To najważniejsze atuty wycieczki, na która serdecznie zapraszamy. W każdą sobotę ferii wybierzemy się wspólnie na Kalatówki, aby spróbować swoich sił z tym ekwipunkiem.

Zimowa dawka bezpieczeństwa

Decydując się na zimowy wyjazd w góry, warto zapoznać się z podstawami bezpieczeństwa i zasad obowiązujących w górach. Właśnie dlatego w każdy czwartek zapraszamy na spotkanie z ratownikiem TOPR. Jest to świetna okazja aby poznać pracę, sprzęt i techniki stosowane w ratownictwie wysokogórskim. Podczas spotkania omówione zostaną błędy popełniane przez turystów oraz jak ich unikać, a także jak zachować się w nagłych sytuacjach.

 

Nasze atrakcje specjalne odbywają się cyklicznie do 26 lutego, o szczegóły dotyczące atrakcji oraz zapisu można pytać w Recepcji Hotelu Kasprowy lub pod nr telefonu 882 830 826. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

In the heart  of the Tatra mountains

In the heart of the Tatra mountains

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close