21 Jun 2018
22 Jun 2018
Accor Accor
New interior design of Mercure Kasprowy Hotel

New interior designof Mercure Kasprowy Hotel

Wakacje z czworonogiem w Kasprowym

Wakacje to cudowny czas relaksu i zabawy! Opiekunowie psów i kotów często mają wątpliwości, czy mogą zabrać zwierzę do hotelu i jak ono sobie tam poradzi. Mało kto myśli z radością o pozostawieniu ulubieńca w domu na czas urlopu. Czy wakacje z ukochanym zwierzakiem mogą być udane? Oczywiście! Hotel Kasprowy już od dawna jest przyjazny zwierzętom i zaprasza całe rodziny na wakacje pełne atrakcji.

Jak zadbać o psi komfort?

Na pewno nasz pies lub kot będzie bardzo szczęśliwy, że wakacje spędzi razem z nami, ale zmiana otoczenia będzie dla niego stresująca! Powinniśmy zatem zadbać o kilka szczegółów. Przede wszystkim warto odpowiednio przygotować zwierzę do drogi, czyli zapewnić mu bezpieczne miejsce w samochodzie lub innym środku transportu oraz pamiętać o częstych postojach, aby zwierzę mogło zaspokoić swoje potrzeby fizjologiczne. Należy również zadbać o to, by temperatura w samochodzie nie była zbyt wysoka! Żeby zwierzak dobrze czuł się w nowym miejscu dobrym pomysłem jest zabranie na wakacje jego ulubionej zabawki oraz legowiska.

Spacer, czyli obowiązkowy punkt programu na wakacjach z psem

W Zakopanem znajdziemy sporo atrakcji które urozmaicą nam wakacje z pieskiem, ale najważniejsze są codzienne spacery. Już samo położenie hotelu Kasprowy sprawia, że jest to idealne dla opiekunów psów.  Wokół hotelu znajduje się kilka ścieżek, zarówno takich na krótki spacer jak i tych gwarantujących  dłuższą przechadzkę. Przyjemność z takiego spaceru jest podwójna – pies pozna nowe tereny i wybiega się za wszystkie czasy a właściciel dostanie niesamowitą porcję relaksu z najpiękniejszym widokiem na panoramę Tatr!

Psi savoir vivre w hotelu

Hotel Kasprowy jest przyjazny zwierzętom, jednak należy pamiętać, że wśród Gości hotelu znajdą się również tacy, którzy za zwierzętami nie przepadają lub zwyczajnie się ich boją. Dlatego w Kasprowym obowiązuje kilka zasad, których przestrzeganie uchroni wszystkich Gości przez nieporozumieniami.

Przede wszystkim prosimy o zachowanie ostrożności w przypadku możliwego kontaktu psa z obcą mu osobą. Na wspólnej przestrzeni (czyli poza pokojem) pies powinien mieć kaganiec i być prowadzonym na smyczy. Zwierząt nie wolno również wprowadzać do hotelowych restauracji.

Zostawiając zwierzę w pokoju należy pamiętać o pozostawieniu wywieszki informującej o tym fakcie służbę pięter. Sprzątanie pokoju, w którym znajduje się zwierzę może odbyć się wyłącznie w towarzystwie właściciela czworonoga!  

Kot w Hotelu

Właściciele kotów wiedzą, jak ich ulubieniec znosi pobyt w obcym dla niego miejscu. Czasem sytuacja ta dla kota może być tak stresująca, że bezpieczniejszym dla niego wyjściem będzie pozostawienie zwierzaka w domu pod opieką bliskich, znanych mu osób. Jeśli jednak Państwa kot jest obieżyświatem, przyzwyczajonym do częstych podróży jego pobyt w Hotelu może okazać się zupełnie bezproblemowy. Wybierając się z kotem na wakacje należy pamiętać o zabraniu transportera, kuwety, miseczek na wodę i pokarm oraz jego ulubionych zabawek.  Sprzątanie kuwety należy do obowiązków właściciela. Sprzątanie pokoju podczas obecności zwierzęcia w pokoju jest możliwe wyłącznie w towarzystwie właściciela. Podobnie jak w przypadku psów – gdy kot jest w pokoju pod nieobecność właściciela należy na klamce umieścić informującą o tym zawieszkę.

Życzymy Państwu oraz Państwa zwierzakom udanych wakacji w Zakopanem!

In the heart  of the Tatra mountains

In the heart of the Tatra mountains

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close