21 Jun 2018
22 Jun 2018
Accor Accor
New interior design of Mercure Kasprowy Hotel

New interior designof Mercure Kasprowy Hotel

Wiosna pod Tatrami

Podhalańska wiosna to coś więcej, niż tylko pora roku. Ten magiczny czas, kiedy przyroda budzi się do życia, z dnia na dzień zmieniając otaczające nas krajobrazy, zachęca nas do odkrywania nowych miejsc, smaków, do poznawania nowych ludzi… Jeśli marzą Państwo o kilku dniach relaksu z widokiem na góry - to najlepszy moment na wizytę w Hotelu Kasprowy!

Tegoroczna wiosna pod Tatrami będzie miała wyjątkowy charakter. Święta Wielkiejnocy pokrywają się z okresem, na który czekają nie tylko Goście, ale i mieszkańcy Podhala. Mowa o pojawieniu się w tatrzańskich dolinach prawdziwych pół kwitnących krokusów. Obowiązkowym punktem marcowych i kwietniowych spacerów jest Dolina Chochołowska, w której dywany fioletowych kwiatów ciągną się aż po horyzont. Krokusy, przylaszczki i przebiśniegi można też zobaczyć w lasach otaczających szlak na Kalatówki, gdzie koniecznie trzeba wybrać się w lany poniedziałek. To na tej polanie odbywa się kultowe Wielkanocne jajo, czyli zawody w jeździe na nartach w stylu retro. Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie dwóch desek z czasów, kiedy nikt jeszcze nie słyszał o carvingach oraz stroju inspirowanego modą z międzywojennych żurnali.

Tuż po Świętach Zakopanem zawładnie muzyka. Na Wiosnę Jazzową co roku przyjeżdżają do nas najwięksi artyści związani z polskimi i zagranicznymi scenami jazzowymi. To niepowtarzalna okazja, by usłyszeć na żywo prawdziwych wirtuozów śpiewu, trąbki, skrzypiec, czy saksofonu. Biorąc pod uwagę, iż koncerty zaplanowane są na koniec kwietnia - dlaczego by nie zostać od razu na niezapomnianą majówkę pod Tatrami? W Hotelu Kasprowy przygotowaliśmy dla Państwa oferty, które zagwarantują wypoczynek na najwyższym poziomie!

In the heart  of the Tatra mountains

In the heart of the Tatra mountains

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close