21 Jun 2018
22 Jun 2018
Accor Accor
New interior design of Mercure Kasprowy Hotel

New interior designof Mercure Kasprowy Hotel

Wyjątkowa Wielkanoc w Zakopanem

Wielkanoc to najważniejsze ze świąt, dlatego warto w tym czasie uciec od zgiełku wielkich miast, ogromu przedświątecznych obowiązków i spędzić święta u podnóża Tatr, obserwując góralskie zwyczaje wielkanocne i ciesząc się odpoczynkiem.

Tradycyjny już konkurs

Tradycją w Hotelu Kasprowy jest wielkanocny konkurs pod tytułem „Ile waży Jajo?”. Szefowa Kuchni Zofia Listoś każdego roku przygotowuje ogromne czekoladowe jajo, a zadaniem naszych Gości jest odgadnięcie jego wagi. Osoba, która oszacuje prawidłową wagę lub będzie najbliżej poprawnej odpowiedzi wygrywa nagrodę.

Świąteczne specjały

Dumą Hotelu Kasprowy jest wyśmienita kuchnia. Również na Wielkanoc zadbamy o to, aby na uroczystym śniadaniu wielkanocnym znalazły się tradycyjne specjały, które zachwycą wszystkich Gości. Oprócz tego w Hotelu Kasprowy, każdego dnia zapraszamy na kulinarną wycieczkę w inny zakątek świata. Tematyczne obiadokolacje to nasz sposób na przegonienie nudy i monotonii podczas codziennych posiłków.

Dla wielu z nas nieodłącznym elementem Wielkanocy jest rodzinne święcenie pokarmów, dlatego na wszystkich Gości czekać będzie świąteczny, góralski koszyczek.

Atrakcje dla całej rodziny

Podczas pobytu w Hotelu Kasprowy nie zabraknie również atrakcji, zarówno dla najmłodszych, jak i starszych. Dzieci zapraszamy do Mini i Junior Klubu, animacje oraz wieczorne kino. Dorośli będą mogli w tym czasie zrelaksować się przy muzyce na żywo w Lobby Barze Panorama.

Zakopane również przygotowało wiele atrakcji dla odwiedzających nas w tym czasie Gości. Najciekawszą z nich i z pewnością wartą Państwa uwagi są zawody w zjeździe na starym sprzęcie narciarskim - czyli zawody "O wielkanocne jajo". Zawody odbywają się na Kalatówkach i są kontynuacją bogatej tradycji narciarskiej. Dziś zawody na Kalatówkach to przede wszystkim doskonała, pełna humoru zabawa, zarówno dla startujących jak i kibiców. Widzowie, aby dopingować zmagania w stylu retro, tłumnie ściągają do Suchego Żlebu – niezależnie od pogody. Jest to dzień kiedy można podziwiać zawodników w strojach "z epoki" lub tradycyjnych góralskich. Jedynym ograniczeniem dla wszystkich chcących wziąć udział w tych niezwykłych zawodach jest posiadanie odpowiedniego sprzętu i stroju.

Harmonogram wydarzenia:

10:00 Zapisy na zawody w Hotelu Górskim Kalatówki
11:30 Prezentacja Zawodników
12:00 Jazda stylowa
13:00 Slalom równoległy
14:00 Ogłoszenie wyników, wręczenie nagród

Zapraszamy do Zakopanego!

In the heart  of the Tatra mountains

In the heart of the Tatra mountains

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close