21 Jun 2018
22 Jun 2018
Accor Accor
New interior design of Mercure Kasprowy Hotel

New interior designof Mercure Kasprowy Hotel

Zmieniamy się dla Was!

Od ponad 40 lat Hotel Kasprowy to jedno z najchętniej wybieranych miejsc na zimowy i letni wypoczynek w Zakopanem! Legendarny Kasprowy to wyjątkowe miejsce, oferujące niepowtarzalne atrakcje i możliwości! Obecnie Hotel Kasprowy przechodzi rewolucyjne zmiany!

Od ponad 40 lat Hotel Kasprowy w Zakopanem kojarzony jest z doskonałym wypoczynkiem w samym sercu polskich Tatr. Przytulne wnętrza, bogata infrastruktura i przepiękne, rozległe tereny zielone wokół Kasprowego sprawiają, że jest to jeden z najchętniej wybieranych obiektów na Podhalu .

Hotel Kasprowy to niezwykłe miejsce, które od lat jest chętnie wybierane zarówno na zimowy wypoczynek jak i letnie wakacje.  Doskonała lokalizacja, przepiękny widok z okien, niepowtarzalna atmosfera i przemiły personel to tylko kilka powodów, dla których Goście tak często tu wracają.

Od ponad 40 lat misją Hotelu Kasprowy jest dostarczanie gościom usług na najwyższym poziomie.- mówi Adam Bachleda-Curuś, Dyrektor Generalny Hotelu Kasprowy.  Ciągły rozwój, doskonalenie i inwestycje, zarówno w obiekt jak i personel to fundament, na którym wzrasta zaufanie i sympatia do Kasprowego wśród naszych gości. Zgodnie z tą tradycją obecnie czynimy kolejny krok na drodze nieustannego rozwoju – prace modernizacyjne.  Obejmują one remont właściwie całego obiektu, przy czym należy pamiętać, że Kasprowy to ogromny budynek. Aby Hotel mógł pozostać otwarty postanowiliśmy, by modernizacja przebiegała etapowo. Zakończyliśmy już etap pierwszy, czyli remont pokoi na piętrze siódmym oraz modernizację sali Tatry i sali Zakopane. Obecnie trwa etap drugi, czyli remont pokoi na 5 i 6 piętrze. W kolejnych etapach planowana jest modernizacja reszty sal, renowacja pokoi na pozostałych piętrach, przebudowa hotelowego lobby, baru oraz restauracji a’la carte. Ostatnim etapem będzie szeroko zakrojona modernizacja Centrum Rekreacji.

Co na chwilę obecną zmieniło się w Hotelu?

W pokojach na remontowanym siódmym piętrze zmieniło się praktycznie wszystko. Kompletnie zmieniono wystrój wnętrza według projektu łączącego nowoczesne rozwiązania, elegancję i styl podhalański. Sale Konferencyjne również zostały zmodernizowane wizualnie w nowoczesnym i eleganckim stylu, zostały również w pełni zautomatyzowane. 

W związku z prowadzonymi w Hotelu pracami mogą pojawić się pewne niedogodności, za które już teraz serdecznie przepraszamy.

In the heart  of the Tatra mountains

In the heart of the Tatra mountains

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close