16 lis 2018
17 lis 2018
Accor Accor
Letnie Atrakcje w Hotelu i okolicach

Letnie Atrakcjew Hotelu i okolicach

Letnie Atrakcje Zakopanego

Wakacje w Tatrach obfitują w atrakcyjne możliwości spędzania czasu na świeżym powietrzu! Górskie wycieczki, przejazdy koleją linową na Kasprowy Wierch, rafting czy jazda konna to tylko część przyjemności, jakie czekają na Ciebie latem w Zakopanem! 

Hotel Mercure Kasprowy Zakopane to idealne miejsce do wakacyjnego relaksu, również tego aktywnego! Z leżącej tuż obok Hotelu Polany Szymoszkowej możesz wyruszyć na pełną pięknych przeżyć wycieczkę pieszą lub rowerową. Hotel Mercure Kasprowy Zakopane dysponuje wypożyczalnią rowerów do dyspozycji Gości. 

Kąpielisko geotermalne

Solidną porcję odprężenia gwarantuje również otwarte latem zewnętrzne kąpielisko geotermalne. Nasi Goście korzystający z Pakietu wakacyjnego z atrakcjami  mogą cieszyć się nieograniczonym wstępem na zewnętrzne kąpielisko geotermalne. Relaks w termalnej wodzie oraz odpoczynek z widokiem na Tatry zapewni porządną dawkę wakacyjnego odpoczynku.

 

Kolej linowa  na Polanie Szymoszkowej

Popularna wśród narciarzy stacja Polana Szymoszkowa znajduje się tuż obok hotelu. Dysponuje dwiema kolejami linowymi. Sześcioosobowa kolejka na szczyt Gubałówki dostarczy wspaniałych wrażeń doświadczonym narciarzom. Dla mniej pewnych swoich zdolności idealnym rozwiązaniem jest mniejsza linia, która biegnie do połowy stoku. Na najmłodszych miłośników, stawiających pierwsze kroki w sportach zimowych, czeka KidsPark Szymoszkowa - bezpieczna szkółka narciarska dla dzieci.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij