20 paź 2018
21 paź 2018
Accor Accor
W samym sercu  Tatr

W samym sercu Tatr

Partnerzy

Hotel Wersal

Hotel*** Wersal w Zakopanem to miejsce niezwykle przyjazne, w którym dobrze będą czuć się zarówno zakochani, jak i rodzina z małym dzieckiem. Położony w centrum Zakopanego oferuje wiele możliwości ciekawego spędzania wolnego czasu. Zaledwie 300 metrów od niego rozciąga się otulina Tatrzańskiego Parku Narodowego.

Fashion Street Krupówki 29

Fashion Street Krupówki 29 to znana nie tylko w Polsce ale i na świecie ulica handlowa, skupiająca butki oferujące najlepsze marki odzieży sportowej oraz luksusowe marki modowe. Na alei o długości ponad 120 metrów znajdą Państwo 43 butiki najlepszych światowych marek. Na Fashion Street znajduje się również jedna z najlepszych w Zakopanem Restauracja i Cukiernia Góralska Tradycja.

Bachleda Grupa Inwestycyjna

Bachleda Kongresy Eventy

Specjaliści firmy Bachleda Kongresy Eventy  za cel stawiają  kompleksową organizację polskich oraz międzynarodowych kongresów, konferencji i eventów. Wysokie kompetencje zespołu stanowią podstawę budowania nowej marki i nowej jakości na rynku konferencyjno-eventowym.

W samym sercu Tatr

W samym sercuTatr

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij