Accor

Rejestracja uczestników

Informacje dla uczestników

Jeżeli jesteś uczestnikiem konferencji, ogranizowanej przez Hotel Mercure Kasprowy Zakopane, możesz za pośrednictwem naszej strony zarezerwować nocleg na warunkach przygotowanych specjalnie dla gości konferencji.

Aby zarezerwować nocleg w terminie konferencji, na zasadach ustalonych przez organizatora, należy wprowadzić odpowiedni kod, który otrzymasz podczas rezerwacji na konferencję w hotelu. Po wpisaniu kodu i kliknięciu buttonu 'Rezerwuj online', zostaniesz przeniesiony do panelu rezerwacyjnego z listą proponowanych pokoi, dostępnych w czasie trwania konferencji. Aby przeczytać szczegóły dotyczące interesujących Cię konferencji, po rozwinięciu zakładki 'czytaj więcej', wprowadź hasło podane podczas rejestracji przez organizatora konferencji.

III Ogólnopolska Konferencja Pułapki w Neurologii

III Ogólnopolska Konferencja Pułapki w Neurologii

17 – 18 listopada 2017 r.

Z przyjemnością zapraszamy do wzięcia udziału w III Ogólnopolskiej Konferencji Pułapki w Neurologii, która odbędzie się w dniach 17-18 listopada 2017 r. w Hotelu Mercure Kasprowy w Zakopanem. Szczegóły konferencji na stronie: www.termedia.pl

Zapraszamy do rezerwacji noclegu w Hotelu Mercure Kasprowy. CENY ZAWIERAJĄ OPŁATĘ KLIMATYCZNĄ.

Prosimy o wpisanie poniżej specjalnego kodu do rezerwacji, który otrzymali Państwo w mailu z potwierdzeniem rejestracji do udziału w Konferencji. Wpisując kod proszę zwrócić uwagę na wielkość liter we wpisywanym haśle.

Życzymy udanego pobytu w Hotelu Mercure Kasprowy Zakopane!

Rezerwacja noclegu dla uczestników konferencji

Wpisz poniżej kod, który otrzymałeś od organizatora konferencji i przejdź do panelu rezerwacji.
Ceny pokojów przygotowane są specjalnie dla Twojej konferencji.

Podhalańskie Dialogi Medyczne

Podhalańskie Dialogi Medyczne

20 - 22 października 2017 r.

Podhalańskie Dialogi Medyczne to konferencja, która już w październiku odbędzie się w Hotelu Mercure Kasprowy Zakopane. Patronem naukowym wydarzenia jest prof. dr hab. n. med. Artur Mamcarz. Zapraszamy do udziału!

Podczas konferencji poruszone zostaną istotne tematy z wielu dziedzin medycyny, począwszy od kardiologii, diabetologii, pulmonologii poprzez współczesne metody diagnostyki i leczenia chorób o znaczeniu społecznym czy seksuologię, a zakończywszy na medycynie rodzinnej i psychologii.

Dla wielu lekarzy będzie to okazja do spotkania i dyskusji, a także szansa, aby wypracować optymalne rozwiązania, które ostatecznie przełożą się na zdrowie pacjenta.

W programie konferencji znajdą się sesje dotyczące problematyki diagnostyki różnicowej wybranych schorzeń (np. różne przyczyny duszności), współczesnych metod diagnostyki i leczenia chorób o znaczeniu społecznym (choroba niedokrwienna serca, nadciśnienie tętnicze, cukrzyca, przewlekła choroba nerek, depresja), porównania nowych i starszych leków hipoglikemizujących, hipolipemizujących i przeciwzakrzepowych, czy problematyki postępowania niefarmakologicznego.

Serdecznie zapraszamy do rejestracji oraz odwiedzin strony wydarzenia: www.dialogimedyczne.pl


REZERWACJA NOCLEGU I UDZIAŁU W KONFERENCJI

Rezerwacji udziału oraz noclegu można dokonać na stronie internetowej konferencji www.dialogimedyczne.pl/rejestracja

Kasprowisko 2018

Kasprowisko 2018

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w Kolejnej Konferencji Szkoleniowej SENIT “KASPROWISKO”, która w dniach 28 lutego - 3 marca 2018 odbędzie się w Zakopanem, w jak zawsze gościnnym Hotelu Mercure Kasprowy! Jak zawsze mogą Państwo oczekiwać od nas dużej dawki różnorodnych sesji poświęconych EKG w bardzo szerokim ujęciu.

Radzimy pospieszyć się z rejestracją na stronie http://kasprowisko.pl/kasprowisko2018/ bo liczba miejsc na konferencji jest ograniczona. Na tejże stronie znajdziecie Państwo wszystkie pozostałe ważne informacje dotyczące naszego dorocznego spotkania.

Serdecznie zapraszamy
Komitet Organizacyjny Kasprowisko 2018

Rezerwacja noclegu dla uczestników konferencji

Wpisz poniżej kod, który otrzymałeś od organizatora konferencji i przejdź do panelu rezerwacji.
Ceny pokojów przygotowane są specjalnie dla Twojej konferencji.

WPISZ KOD AKTYWACYJNY

Wprowadzenie kodu umożliwi dostęp do pełnej treści konferencji.
Wielkość liter wpisywanego kodu ma znaczenie.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij