Accor

Konferencje w hotelu

Informacje dla uczestników

Jeżeli jesteś uczestnikiem konferencji, ogranizowanej przez Hotel Mercure Kasprowy Zakopane, możesz za pośrednictwem naszej strony zarezerwować nocleg na warunkach przygotowanych specjalnie dla gości konferencji.

Aby zarezerwować nocleg w terminie konferencji, na zasadach ustalonych przez organizatora, należy wprowadzić odpowiedni kod, który otrzymasz podczas rezerwacji na konferencję. Po wpisaniu kodu i kliknięciu buttonu 'Rezerwuj online', zostaniesz przeniesiony do panelu rezerwacyjnego z listą proponowanych pokoi, dostępnych w czasie trwania konferencji. Aby przeczytać szczegóły dotyczące interesujących Cię konferencji, po rozwinięciu zakładki 'czytaj więcej', wprowadź hasło podane podczas rejestracji przez organizatora konferencji.

Tatra Road Race

Tatra Road Race

8 lipca 2017r.

Zapraszamy do rezerwacji noclegu w Hotelu Mercure Kasprowy Zakopane w ramach Tatra Road Race

Od organizatora konferencji otrzymali Państwo specjalny kod. Prosimy o wpisanie go poniżej, co pozwoli na rozpoczęcie procesu rezerwacji. Wpisując kod proszę zwrócić uwagę na wielkość liter we wpisywanym haśle, niezależnie od faktu, że na stronie pojawiają się wyłącznie wielkie litery.

Życzymy udanego pobytu w Hotelu Mercure Kasprowy Zakopane!

Tatra Road Race  wyjątkowy wyścig, który na długo zapadnie Wam w pamięci. Dwa dystanse do wyboru PRO -122 km i 3200 up, FUN 55 km i 1500 up. FUN dla mniej zaawansowanych kolarzy amatorów oraz PRO wymagający, którego przejechanie to nie lada wyzwanie. Dystans krótszy pozwoli Wam sprawdzić swoją kondycję i jednocześnie poczuć smak górskiego ścigania. Gwarantujemy piękne widoki z pasma Gubałówki, a po drodze wiele podjazdów, na których i zawodnicy "pro" poczuli by ból w nogach:-).

Dystans PRO to już prawdziwa uczta dla kolarzy lubiących wyzwania. Wymagająca trasa poprowadzona mało znanymi zakątkami Podhala z pięknymi widokami na Tatry, które będziecie mogli podziwiać, jeżeli tylko będziecie mieć siłę. Na trasie czekają na Was długie i miejscami sztywne podjazdy, szybkie zjazdy a na mecie wielka satysfakcja z ukończenia wyścigu. W celu uatrakcyjnienia przebiegu wyścigu będzie prowadzona klasyfikacja górska z licznymi premiami górskimi, a na trasie dodatkowe premie specjalne. Jeśli szukałeś wyścigu, na którym płasko jest TYLKO przez kilka metrów to Tatra Road race jest stworzona dla Ciebie.

Więcej informacji na www.tatraroadrace.com

Rezerwacja noclegu dla uczestników konferencji

Wpisz poniżej kod, który otrzymałeś od organizatora konferencji i przejdź do panelu rezerwacji.
Ceny pokojów przygotowane są specjalnie dla Twojej konferencji.

Czytaj więcej
Podhalańskie Dialogi Medyczne

Podhalańskie Dialogi Medyczne

20 - 22 października 2017 r.

Podhalańskie Dialogi Medyczne to konferencja, która już w październiku odbędzie się w Hotelu Mercure Kasprowy Zakopane. Patronem naukowym wydarzenia jest prof. dr hab. n. med. Artur Mamcarz. Zapraszamy do udziału!

Podczas konferencji poruszone zostaną istotne tematy z wielu dziedzin medycyny, począwszy od kardiologii, diabetologii, pulmonologii poprzez współczesne metody diagnostyki i leczenia chorób o znaczeniu społecznym czy seksuologię, a zakończywszy na medycynie rodzinnej i psychologii.

Dla wielu lekarzy będzie to okazja do spotkania i dyskusji, a także szansa, aby wypracować optymalne rozwiązania, które ostatecznie przełożą się na zdrowie pacjenta.

W programie konferencji znajdą się sesje dotyczące problematyki diagnostyki różnicowej wybranych schorzeń (np. różne przyczyny duszności), współczesnych metod diagnostyki i leczenia chorób o znaczeniu społecznym (choroba niedokrwienna serca, nadciśnienie tętnicze, cukrzyca, przewlekła choroba nerek, depresja), porównania nowych i starszych leków hipoglikemizujących, hipolipemizujących i przeciwzakrzepowych, czy problematyki postępowania niefarmakologicznego.

Serdecznie zapraszamy do rejestracji oraz odwiedzin strony wydarzenia: www.dialogimedyczne.pl


REZERWACJA NOCLEGU I UDZIAŁU W KONFERENCJI

Rezerwacji udziału oraz noclegu można dokonać na stronie internetowej konferencji www.dialogimedyczne.pl/rejestracja

WPISZ KOD AKTYWACYJNY

Wprowadzenie kodu umożliwi dostęp do pełnej treści konferencji.
Wielkość liter wpisywanego kodu ma znaczenie.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij