Accor

Конференции в отеле

Information for attendees

If you are an attendee on a conference hosted in the Mercure Kasprowy Hotel in Zakopane, you can book a room using the offer prepared for the conference guests via our website.

In order to book a room for the dates of the conference, based on the rules set by conference organizer, please enter the code received during conference registration. After entering the code and clicking the “Book online” button, you will be transferred to the booking panel with a list of proposed rooms, available during the conference. In order to view the details of a conference, go to the “read more” tab and enter the code provided by the conference organizer during your registration.

III Ogólnopolska Konferencja Pułapki w Neurologii

III Ogólnopolska Konferencja Pułapki w Neurologii

17 – 18 listopada 2017 r.

Z przyjemnością zapraszamy do wzięcia udziału w III Ogólnopolskiej Konferencji Pułapki w Neurologii, która odbędzie się w dniach 17-18 listopada 2017 r. w Hotelu Mercure Kasprowy w Zakopanem. Szczegóły konferencji na stronie: www.termedia.pl

Zapraszamy do rezerwacji noclegu w Hotelu Mercure Kasprowy. CENY ZAWIERAJĄ OPŁATĘ KLIMATYCZNĄ.

Prosimy o wpisanie poniżej specjalnego kodu do rezerwacji, który otrzymali Państwo w mailu z potwierdzeniem rejestracji do udziału w Konferencji. Wpisując kod proszę zwrócić uwagę na wielkość liter we wpisywanym haśle.

Życzymy udanego pobytu w Hotelu Mercure Kasprowy Zakopane!

Accommodation booking for conference participants

Please enter the code you have received from the conference organizer below and follow to booking panel. Room prices are given especially for your conference.

Podhalańskie Dialogi Medyczne

Podhalańskie Dialogi Medyczne

20 - 22 października 2017 r.

Podhalańskie Dialogi Medyczne to konferencja, która już w październiku odbędzie się w Hotelu Mercure Kasprowy Zakopane. Patronem naukowym wydarzenia jest prof. dr hab. n. med. Artur Mamcarz. Zapraszamy do udziału!

Podczas konferencji poruszone zostaną istotne tematy z wielu dziedzin medycyny, począwszy od kardiologii, diabetologii, pulmonologii poprzez współczesne metody diagnostyki i leczenia chorób o znaczeniu społecznym czy seksuologię, a zakończywszy na medycynie rodzinnej i psychologii.

Dla wielu lekarzy będzie to okazja do spotkania i dyskusji, a także szansa, aby wypracować optymalne rozwiązania, które ostatecznie przełożą się na zdrowie pacjenta.

W programie konferencji znajdą się sesje dotyczące problematyki diagnostyki różnicowej wybranych schorzeń (np. różne przyczyny duszności), współczesnych metod diagnostyki i leczenia chorób o znaczeniu społecznym (choroba niedokrwienna serca, nadciśnienie tętnicze, cukrzyca, przewlekła choroba nerek, depresja), porównania nowych i starszych leków hipoglikemizujących, hipolipemizujących i przeciwzakrzepowych, czy problematyki postępowania niefarmakologicznego.

Serdecznie zapraszamy do rejestracji oraz odwiedzin strony wydarzenia: www.dialogimedyczne.pl


REZERWACJA NOCLEGU I UDZIAŁU W KONFERENCJI

Rezerwacji udziału oraz noclegu można dokonać na stronie internetowej konferencji www.dialogimedyczne.pl/rejestracja

ВВОД код активации

Entering the code will allow you to access the full conference content
Этот веб-сайт использует куки.

По его просмотр вы принимаете наши Cookies политики, в соответствии с настройками браузера.

ОК, закройте