25 maj 2018
26 maj 2018
Accor Accor
Atrakcje zimowe Raj dla narciarzy

Atrakcje zimoweRaj dla narciarzy

Zimowe Popularna stacja narciarska

Podhale przyciąga miłośników sportów zimowych, odkąd zaczęto je uprawiać. Nie bez przyczyny Zakopane określa się mianem zimowej stolicy Polski. Polana Szymoszkowa, znajdująca się tuż obok Hotelu, to popularna i nowoczesna stacja narciarska.

Dostępne są koleje linowe wynoszące na zjazdy o różnym stopniu trudności. Sześcioosobowa kolejka biegnie na szczyt Gubałówki i wynosi na trasę dla doświadczonych i spragnionych dreszczy emocji narciarzy. Mniejsza kolej zadowoli tych, którzy dopiero szlifują swoje umiejętności. KidsPark Szymoszkowa dysponuje wyciągiem taśmowym dla najmłodszych, gdzie mogą poznawać sporty zimowe pod opieką fachowego instruktora. Do wyciągu z naszego Hotelu bez problemu dojdziesz w butach narciarskich! 

Dla narciarzy Niezapomniane chwile

W okresie zimowym w naszym Hotelu znajduje się przechowalnia i wypożyczalnia sprzętu narciarskiego do dyspozycji naszych Gości.

Na wyczerpanych po śnieżnym szaleństwem Gości Hotelu Mercure Kasprowy Zakopane czekają rozgrzewające atrakcje. Sucha sauna fińska lub kąpiel w krytym basenie przyniosą na pewno upragnione odprężenie. A pyszna kolacja w jednej z hotelowych restauracji będzie dopełnieniem idealnie spędzonego dnia.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij