20 paź 2018
21 paź 2018
Accor Accor

Dla narciarzy Sportowe wyzwania dla aktywnych

Zakopane to atrakcyjny ośrodek dla wszystkich trzymających formę nawet podczas wypoczynku. Hotel w górach przy wyciągu stwarza wiele możliwości, przyciągając osoby szusujące na nartach oraz zjeżdżające na deskach snowboardowych. 

Tatry to także miejsce idealne na skitouring, czyli wycieczki szlakami turystycznymi w czasie zimy. Praktykowanie takiej formy aktywności wymaga jednak specjalnego sprzętu i niezbędnej wiedzy, dlatego amatorzy nie powinni zapuszczać się w nieznane rejony bez przewodnika. Lepszym początkiem przygody ze śnieżnym sportem będzie narciarstwo biegowe, które z powodzeniem można uprawiać na wielu ścieżkach w okolicy hotelu. Koszty wynajmu sprzętu są niskie, a umiejętności nabywa się bardzo szybko, dlatego nawet dla początkujących okaże się świetną zabawą. Przebywając w Tatrach, nie sposób ominąć przejażdżki skuterem śnieżnym – turyści obecni w Zakopanem mogą wybrać się na godzinną czy całodniową wycieczkę, by zwiedzić także słowacką stronę gór.

Hotel przy stoku narciarskim może stanowić świetną bazę wypadową dla każdego miłośnika zimowego szaleństwa. Dla wszystkich planujących cieszyć się zjazdami nie zabraknie zróżnicowanych pod względem stopnia trudności tras. Biały puch umożliwia zawodowcom i amatorom znalezienie ciekawej formy spędzenia wolnego czasu. Po ciężkim wysiłku hotel Mercure zadba o odpowiedni wypoczynek i zastrzyk energii, potrzebny na kolejne dni pełne wrażeń.

Przystań dla kibiców

W hotelu gościmy również osoby przyjeżdżające kibicować polskim skoczkom podczas zawodów Pucharu Świata. Co roku zakopiańska Wielka Krokiew przeobraża się w miejsce sportowych zmagań i niepowtarzalnej atmosfery. To wydarzenie przyciąga wielu miłośników skoków narciarskich z najdalszych zakątków Polski. Warto odwiedzić miejscowość wśród gór, by móc razem z innymi przeżyć emocjonujące wydarzenie i wspierać Polaków w walce o medale. W tym czasie dobrze jest pomyśleć o noclegu z wyprzedzeniem – w hotelu Mercure czekają wyjątkowe pokoje, sprzyjające wypoczynkowi!

 

Mercure Hotels - Hotel Kasprowy Zakopane
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij