Hotel w Zakopanem w górach – Hotel Mercure Kasprowy
menu

ŚWIĘTUJEMY MIESIĄC KOBIET

ŚWIĘTUJEMY MIESIĄC KOBIET

Z tej okazji mamy dla Was KONKURS!!!

 

WYGRAJ PROFESJONALNĄ SESJĘ FOTOGRAFICZNĄ WRAZ Z POBYTEM W HOTELU MERCURE KASPROWY ZAKOPANE

Chcesz spędzić niezapomniany weekend w klimatycznym Hotelu Mercure Kasprowy Zakopane, a do tego zrealizować wyjątkową sesję z profesjonalnym fotografem?

Weź udział w konkursie!

  1. Pokaż nam jak ucieszyłabyś się na wieść o wygranej
  2. Między 6 a 31 marca zamieść zdjęcie w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku: www.facebook.com/HotelKasprowy/  lub na swoim profilu na Instagramie.
  3. Udostępnij post konkursowy na swoim Facebookowym profilu lub oznacz zdjęcie w aplikacji Instagram hashtagiem #hotelkasprowy i #konkurshotelkasprowy.
  4. Zachęć znajomych, by polubili Twoje zdjęcie.

Do wygrania mamy dwa zaproszenia na profesjonalną sesję zdjęciową w Hotelu Mercure Kasprowy Zakopane wraz z weekendowym pobytem w dowolnie wybranym terminie Jedna nagroda zostanie przyznana przez jury, zaś drugą otrzyma autor zdjęcia, które zgromadzi najwięcej pozytywnych interakcji na Facebooku lub Instagramie. Rozstrzygnięcie konkursu 14 kwietnia 2021 r. Wyników szukaj na fanpage’u: www.facebook.com/MercureHotelKasprowy/ oraz na stronie www.kasprowy.pl

Pobierz Regulamin konkursu

oraz zapoznaj się z Zasadami administrowania i przetwarzania.

Zobacz na mapie
Newsletter
?>
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij