menu

Wygraj tydzień metamorfozy z Ewą Chodakowską w hotelu Kasprowy

Wygraj tydzień metamorfozy z Ewą Chodakowską w hotelu Kasprowy

Pokaż, jak wypoczywasz w Hotelu Mercure Kasprowy i wygraj udział w Tygodniu Metamorfozy z Ewą Chodakowską w naszym hotelu.

Chcesz spędzić niezapomniany tydzień w hotelu Mercure Kasprowy z zachwycającą panoramą na tatrzańskie szczyty, dbając o sylwetkę i zgłębiając tajniki zdrowego odżywiania pod okiem Ewy Chodakowskiej? Weź udział w konkursie!

  1. Zrób zdjęcie na temat „Mój wypoczynek w Hotelu Mercure Kasprowy Zakopane”.
  2. Między 1 lipca a 30 września zamieść zdjęcie w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku: www.facebook.com/HotelKasprowy/lub na swoim profilu na Instagramie.
  3. Udostępnij post konkursowy na swoim Facebookowym profilu lub oznacz zdjęcie w aplikacji Instagram hashtagiem #hotelkasprowy i #metamorfozawkasprowym.
  4. Zachęć znajomych, by polubili Twoje zdjęcie.

Do wygrania mamy aż dwa zaproszenia na Tydzień Metamorfozy z Ewą Chodakowską w terminie od 29 października do 4 listopada 2018 r. wraz z pobytem w Hotelu Mercure Kasprowy Zakopane. Jedna nagroda zostanie przyznana przez jury, zaś drugą otrzyma autor zdjęcia, które zgromadzi najwięcej pozytywnych interakcji na Facebooku. Rozstrzygnięcie konkursu 5 października 2018 r. Wyników szukaj na fanpage’u: www.facebook.com/MercureHotelKasprowy/ oraz na stronie www.kasprowy.pl

Pobierz Regulamin konkursu oraz zapoznaj się z Zasadami administrowania i przetwarzania danych osobowych.

See the map
Newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close