menu

Zmiana w funkcjonowaniu hotelu

Zmiana w funkcjonowaniu hotelu

Informujemy, że w związku z rozprzestrzeniającym się w naszym kraju wirusem SARS-CoV-2, wywołującym chorobę COVID-19, hotel Mercure Kasprowy Zakopane pozostanie zamknięty od 16 do 26 marca br. 

Szanowni Państwo,

podjęliśmy bardzo trudną ale konieczną decyzję, która pozwoli zadbać o bezpieczeństwo i zdrowie naszych Gości, pracowników oraz ich rodzin.

Informujemy, że w związku z rozprzestrzeniającym się w naszym kraju wirusem SARS-CoV-2, wywołującym chorobę COVID-19, hotel Mercure Kasprowy Zakopane pozostanie zamknięty od 16 do 26 marca br. O wszelkich zmianach naszego postanowienia oraz mamy nadzieję ponownym otwarciu hotelu będziemy Państwa na bieżąco informować za pośrednictwem naszego profilu na Facebooku oraz na stronie www.kasprowy.pl.

Bardzo nam przykro z powodu wszelkich utrudnień jakie niesie za sobą nasza decyzja, dlatego postaramy się spełnić Państwa oczekiwania odnośnie anulowania zaplanowanych przyjazdów oraz przesunięcia ich na inne dogodne terminy. 

W najbliższym czasie do Państwa dyspozycji pozostaje Dział Rezerwacji, który odpowie na wszelkie nurtujące Państwa pytania, pomoże w związku z przesunięciem terminów rezerwacji lub przyjmie rezerwacje na późniejsze terminy.

Prosimy o kontakt mailowy na adres rezerwacja@kasprowy.pl lub telefoniczny 18 202 40 23. 

Życzymy Państwu zdrowia i spokoju w tej wyjątkowej sytuacji oraz prosimy o wyrozumiałość.

Z wyrazami szacunku, 
Zarząd, Dyrekcja oraz Pracownicy Mercure Kasprowy Zakopane

See the map
Newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close