menu

Wygraj tydzień metamorfozy z Ewą Chodakowską w hotelu Kasprowy

Wygraj tydzień metamorfozy z Ewą Chodakowską w hotelu Kasprowy

Pokaż, jak wypoczywasz w Hotelu Mercure Kasprowy i wygraj udział w Tygodniu Metamorfozy z Ewą Chodakowską w naszym hotelu.

Chcesz spędzić niezapomniany tydzień w hotelu Mercure Kasprowy z zachwycającą panoramą na tatrzańskie szczyty, dbając o sylwetkę i zgłębiając tajniki zdrowego odżywiania pod okiem Ewy Chodakowskiej? Weź udział w konkursie!

  1. Zrób zdjęcie na temat „Mój wypoczynek w Hotelu Mercure Kasprowy Zakopane”.
  2. Między 1 lipca a 30 września zamieść zdjęcie w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku: www.facebook.com/HotelKasprowy/lub na swoim profilu na Instagramie.
  3. Udostępnij post konkursowy na swoim Facebookowym profilu lub oznacz zdjęcie w aplikacji Instagram hashtagiem #hotelkasprowy i #metamorfozawkasprowym.
  4. Zachęć znajomych, by polubili Twoje zdjęcie.

Do wygrania mamy aż dwa zaproszenia na Tydzień Metamorfozy z Ewą Chodakowską w terminie od 29 października do 4 listopada 2018 r. wraz z pobytem w Hotelu Mercure Kasprowy Zakopane. Jedna nagroda zostanie przyznana przez jury, zaś drugą otrzyma autor zdjęcia, które zgromadzi najwięcej pozytywnych interakcji na Facebooku. Rozstrzygnięcie konkursu 5 października 2018 r. Wyników szukaj na fanpage’u: www.facebook.com/MercureHotelKasprowy/ oraz na stronie www.kasprowy.pl

Pobierz Regulamin konkursu oraz zapoznaj się z Zasadami administrowania i przetwarzania danych osobowych.

Zobacz na mapie
Newsletter
?>
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij