menu

Europejska

Europejska

Europejska położona w samym sercu Zakopanego to idealna przestrzenna kompozycja stylu zakopiańskiego, znakomitej aromatycznej kawy, wyselekcjonowanych alkoholi, smacznych przekąsek i ciekawych spotkań. 

Jedna z najstarszych kawiarni w samym centrum Zakopanego, przy – w zależności od sezonu – gwarnych lub sennych Krupówkach. Dawni bywalcy mogą jej nie poznać. Po gruntownym remoncie wnętrze zachwyca wyjątkowym połączeniem ekskluzywnej nowoczesności z tym, co najlepsze w stylu zakopiańskim. 

W ciągu dnia głębokie skórzane fotele i wygodne kanapy zachęcają, by choć na chwilę zrelaksować się przy filiżance specjalnie dla nas palonej kawy lub aromatycznej herbaty. Na koneserów w naszej piwniczce czekają starannie wyselekcjonowane wina, zaś wieczorami barmani wyczarowują nieoczywiste kompozycje z najlepszych alkoholi. Zmysły rozpieszczają też ciasta – przygotowywane według receptury góralskiej rodziny Bachledów.

Bez względu na to, czy jesteś utrudzony górską wędrówką czy zakupami, masz za sobą dzień na nartach czy czekają Cię pracowite spotkania – w Europejskiej znajdziesz chwilę wytchnienia. A kto wie – może nawet inspiracji. 

Otwarte w godzinach:

Niedziela - środa 10:00- 22:00
Czwartek - sobota 10:00-02:00

Zobacz na mapie
Newsletter
?>
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij