21 cze 2018
22 cze 2018
Accor
CENTRUM KONFERENCYJNE KASPROWY ZAKOPANE

CENTRUM KONFERENCYJNEKASPROWY ZAKOPANE

Oferta konferencyjna Biznes w Zakopanem

Centrum Konferencyjne Hotelu Mercure Kasprowy to doskonałe miejsce dla organizacji bankietów, targów, kongresów, sympozjów, szkoleń oraz konferencji w górach.

Mieści się tu aż 13 przestronnych, profesjonalnie przygotowanych i wyposażonych sal konferencyjnych w hotelu, które łącznie pomieszczą nawet 1150 osób. Wszystkie sale posiadają multimedialny system znakowania, będący doskonałym rozwiązaniem w przypadku dużych eventów. W ramach Centrum Konferencyjnego wydzielono dużą przestrzeń wystawienniczą dedykowaną prezentacjom targowym. Znajduje się tutaj także wystawna sala bankietowa, w której eleganckich wnętrzach możliwa jest organizacja przyjęć nawet dla 550 gości. Nasz hotel w górach dysponuje również zewnętrznym parkingiem i garażem, łącznie posiadając 230 miejsc parkingowych. 

Zobacz galerię

 

 

IMPREZY INTEGRACYJNE

Firmowe spotkania w górach

Organizując dowolny event w Hotelu Mercure Kasprowy Zakopane otrzymują Państwo gwarancję najwyższej jakości kompleksowych usług i profesjonalnej obsługi.

Konferencję w górach warto wzbogacić nieformalnym firmowym spotkaniem. Oferujemy ciekawie zaaranżowane spotkania tematyczne, regionalne i sezonowe rozrywki dla grup o różnej liczebności. Przygotujemy dla Państwa również indywidualną ofertę dodatkowych atrakcji, wybierając sprawdzonych i pewnych podwykonawców. Nasz szef kuchni z przyjemnością przygotuje unikatowe, dedykowane menu bogate w wyśmienite dania i przekąski. Personel Hotelu Mercure Kasprowy Zakopane sumiennie i dyskretnie zadba o kwestie organizacyjne, dzięki towarzyszącej imprezie integracyjnej organizowane w hotelu konferencje będą źródłem wspaniałych wspomnień.

Opieka nad imprezą Wsparcie konferencji

Przy organizacji dowolnego eventu otrzymają Państwo wsparcie Hotelu na każdym etapie. 

Dedykowany, doświadczony koordynator będzie do Państwa dyspozycji, czuwając nad poprawnym przebiegiem konferencji od momentu planowania aż do wyjazdu ostatnich gości. Z myślą o Gościach biznesowych zaaranżowaliśmy także wyspecjalizowane przestrzenie. Guest Relation Corner to eleganckie i kameralne miejsce, stworzone do prowadzenia rozmów o interesach na osobności. Natomiast Business Corner wyposażony jest w nowoczesne narzędzia biurowe i posiada bezpłatny dostęp do internetu, aby umożliwić Gościom pracę na miejscu.

Konferencje w Hotelu Kasprowy - kwintesencja profesjonalizmu w górach

Dział sprzedaży

mateusz-marasek-zastepca-kierownika-dzialu-sprzedazy-Kasprowy

Mateusz Marasek

Zastępca Kierownika Działu Sprzedaży / Deputy Sales Manager

tel.: +48 18 202 40 34
kom.: +48 502 198 089
mmarasek@kasprowy.pl

Monika Zięba

Biuro Bankietów i Konferencji / MICE Coordinator

tel.: +48 18 202 40 60
fax: +48 18 202 40 24
mzieba@kasprowy.pl

justyna-granat-koordynator-mice-kasprowy

Justyna Granat

Biuro Bankietów i Konferencji / MICE Coordinator

tel.: +48 18 202 40 60
fax: +48 18 202 40 24
justynagranat@kasprowy.pl