20 paź 2018
21 paź 2018
Accor Accor
Nasze restauracje Jakość smaku

Nasze restauracjeJakość smaku

Restauracje Nasze smaki

Hotel Mercure Kasprowy Zakopane to niezwykle bogata i zróżnicowana oferta gastronomiczna. W hotelu znajdują się aż trzy wyjątkowe restauracje!

Każda z nich utrzymana jest w odmiennym stylu i posiada unikalne menu, a łączy je kunszt kucharzy i wyborny smak potraw. Zapraszamy również na drinki i przekąski do wspaniale umiejscowionego Lobby Baru Panorama, z okien którego podziwiać można malowniczy widok na Tatry.

Zobacz galerię

Lobby Bar Panorama Relaks z widokiem na Tatry

Szeroki wybór doskonałych alkoholi, napojów bezalkoholowych i pysznych przekąsek czeka na Gości w Lobby Barze Panorama.

Przygotowywane przez naszych profesjonalnych barmanów drinki zaskoczą wyśmienitym smakiem i atrakcyjnym wyglądem. Z okien baru podziwiać można zapierający dech w piersiach widok na Tatry.

Karta menu

Restauracja Zakopane Idealna na bankiety

Restauracja Zakopane to elegancka sala bankietowa, z której okien rozciąga się piękny widok na Panoramę Tatr. Przestrzeń ta przeznaczona jest wyłącznie dla Gości hotelu.

Serwowane są tu doskonałe śniadania w formie bufetów oraz obiady, kolacje i obiadokolacje w wybranych okresach. Restauracja Zakopane to również doskonałe miejsce do organizacji przyjęć, bankietów i eleganckich kolacji.

Karczma Kasprowy Przycup Kuchnia Podhala

Przebywając na Podhalu trzeba skosztować tutejszej kuchni. Pysznymi smakami regionalnej kuchni raczyć się można w Karczmie Kasprowy Przycup.

W klimatycznym drewnianym wnętrzu, udekorowanym na ludową modłę, Goście skosztują wybornych potraw podhalańskich przy dźwiękach regionalnej muzyki. Wyśmienita kuchnia i dobra zabawa to oferta, której nie można się oprzeć.