menu

Rejestracja uczestników

Informacje dla uczestników

Jeżeli jesteś uczestnikiem konferencji, organizowanej przez Hotel Mercure Kasprowy Zakopane, możesz za pośrednictwem naszej strony zarezerwować nocleg na warunkach przygotowanych specjalnie dla gości konferencji.

Aby zarezerwować nocleg w terminie konferencji, na zasadach ustalonych przez organizatora, należy wprowadzić odpowiedni kod, który otrzymasz podczas rezerwacji na konferencję w hotelu. Po wpisaniu kodu i kliknięciu buttonu 'Rezerwuj online', zostaniesz przeniesiony do panelu rezerwacyjnego z listą proponowanych pokoi, dostępnych w czasie trwania konferencji. 

XXVII MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA POPIOŁY Z ENERGETYKI

28-30 września 2020 r.

Polska Unia Ubocznych Produktów Spalania po raz 27-ty zaprasza na Konferencję POPIOŁY W ENERGETYCE 2020 w dniach 28-30 września 2020 r.

 

 

 

Ochrona przeciwpożarowa - Zakopane | Wiosna 2021

18-21 marca 2021 r.

Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Pożarnictwa Oddział w Katowicach organizuje w dniach od 18-21 marca 2021 r. w Zakopanem kolejne międzynarodowe seminarium szkoleniowe „OCHRONA PRZECIWPOŻAROWA – ZAKOPANE WIOSNA 2021”.

Zobacz na mapie
Newsletter
?>
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij