menu

Conferences in hotel

Informacje dla uczestników

Jeżeli jesteś uczestnikiem konferencji, ogranizowanej przez Hotel Mercure Kasprowy Zakopane, możesz za pośrednictwem naszej strony zarezerwować nocleg na warunkach przygotowanych specjalnie dla gości konferencji.

Aby zarezerwować nocleg w terminie konferencji, na zasadach ustalonych przez organizatora, należy wprowadzić odpowiedni kod, który otrzymasz podczas rezerwacji na konferencję w hotelu. Po wpisaniu kodu i kliknięciu buttonu 'Rezerwuj online', zostaniesz przeniesiony do panelu rezerwacyjnego z listą proponowanych pokoi, dostępnych w czasie trwania konferencji. Aby przeczytać szczegóły dotyczące interesujących Cię konferencji, po rozwinięciu zakładki 'czytaj więcej', wprowadź hasło podane podczas rejestracji przez organizatora konferencji

Ochrona przeciwpożarowa - Zakopane | Wiosna 2019

29-30 Marca 2019 r.

Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Pożarnictwa Oddział w Katowicach organizuje w dniach od 28 do 31 marca 2019 r. w Zakopanem kolejne międzynarodowe seminarium szkoleniowe „OCHRONA PRZECIWPOŻAROWA – ZAKOPANE WIOSNA 2019”.

TATRA ROAD RACE 2019

13 lipca 2019 r.

13 lipca 2019 r. odbędzie się już V edycja najcięższego wyścigu kolarskiego dla amatorów. Dzięki urozmaiconej trasie z pięknymi widokami i wzorowej organizacji wyścig z roku na rok przyciąga do Zakopanego coraz więcej kolarzy z ich rodzinami. Jak co roku dla potrzeb miasteczka wyścigu swój teren zapewnia nasz Partner Główny Hotel Mercure Kasprowy. Jeśli chcecie być w centrum tego niewątpliwego święta kolarskiego pod Tatrami skorzystajcie z promocyjnej oferty noclegowej dla uczestników wyścigu.

See the map
Newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close