menu

Spa & Wellness Zone

New Spa & Wellness Zone

With breathtaking view of the Tatras panorama

Two independent spaces: aqua zone and relaxation zone together with a luxurious Spa including a range of professional treatments and massages with a view of the noble Giewont. 

Aqua Zone

Glazed swimming pool zone with a beautiful view of the Tatras panorama. Here you will find everything you need for active relax and leisure. 

Relaxation zone

This luxurious zone with a stunning view of Giewont will soothe your body and mind. Perfect relax is ensured among others by saunas, a saline graduation tower, a tepidarium and a caldarium. 

Spa Zone

A new and luxurious SPA zone in the Mercure Kasprowy hotel. Here you will discover an extensive range of original massages and rituals together with special treatments. 

Gym

A modern gym with professional strength and cardio training equipment. Here you will implement your training programme, shape your body or relax after a conference. 

Price list

Price list for hotel guests Aqua Zone

Relaxation Zone

 

unlimited

2h ticket
Adults free 25 pln
Children 7-16 years free 15 pln
Children under lat 7 free -

 

Price list for the general public

  Aqua Zone

Relaxation Zone

Aqua & Relaxation Zone
  3h ticket 2h ticket 3h ticket
Adults 40 pln 30 pln 60 pln
children 4-16 years 25 pln 20 pln (+7 years) 35 pln (+7 years)
children under 4 years free - -
Every subsequent hour* 10 pln 15 pln 20 pln

*applies to every subsequent hour commenced
Wypożyczenie szlafroka - 10 zł, kaucja 100 zł.
Wypożyczenie ręcznika - 5 zł , kaucja 50 zł.

Wszystko czego pragniesz!

Hotel Mercure Kasprowy w Zakopanem to nie tylko komfortowy hotel u stóp malowniczych Tatr i niezapomniane wrażenia kulinarne, ale także przestrzeń sprzyjająca relaksowi i wypoczynkowi z rodziną, przyjaciółmi lub bliską osobą. Nowoczesny hotel SPA stworzyliśmy z myślą o Gościach poszukujących wytchnienia od codziennych obowiązków. Ekskluzywnie urządzone wnętrza subtelnie nawiązują do góralskich motywów i wzorów, tworząc elegancki mariaż tradycji z nowoczesnością. Przemyślana oferta atrakcji SPA obejmuje liczne zabiegi kosmetyczne na ciało i twarz, rytuały i masaże.

Wykwalifikowani pracownicy pomogą dobrać najlepszy sposób na zadbanie o ciało i spokój ducha.
Niewątpliwą zaletą hotelu SPA jest możliwość ukojenia nerwów podczas kąpieli w czystej, lazurowej wodzie oraz odpoczynek na miękkich leżakach. Delikatne oświetlenie wprowadza nastrój sprzyjający relaksowi i tworzy na wodzie imponujące dekoracje świetlne. Każdy szczegół przestrzeni naszego hotelu z basenem został przemyślany. Na dnie zbiornika umieściliśmy kafle ułożone w mozaikę powtarzającą ludowe motywy wywodzące się z Zakopanego, a otoczenie wyposażyliśmy w białe ażurowe panele, których misterna konstrukcja wspaniale rozprasza światło. Miejsce wyróżnia się elegancją i dbałością o szczegóły.

Sauna będzie przyjemnym zwieńczeniem mroźnego wieczoru, pozwoli rozgrzać się i przygotować organizm do snu w naszym hotelu SPA. Dla miłośników ciepła bez ekstremalnych temperatur polecamy wizytę w tepidarium, w którym można zrelaksować się na podgrzewanych leżankach, poprawiając ukrwienie. Tepidarium często stanowi także wstęp do skorzystania z caldarium. Gorąca woda znajdująca się w tym pomieszczeniu pomaga rozluźnić mięśnie po dniu pełnym wrażeń. Tężnia solna pozwala natomiast zadbać o dobrą kondycję górnych dróg oddechowych – dzięki zdrowotnym inhalacjom można znów zacząć oddychać pełną piersią. W połączeniu z surowym górskim klimatem panującym w Zakopanem każda z tych atrakcji wpływa leczniczo na kondycję ciała i stan ducha. Oferujemy miejsce przyjazne wypoczynkowi w różnej formie, wykorzystując sprawdzone rozwiązania z dziedziny SPA.

Proponujemy zabiegi na twarz wykorzystujące bogactwo węgla, witamin czy jedwabiu. Dla gości oczekujących nowoczesnego podejścia oferujemy luksusową pielęgnację z wykorzystaniem komórek macierzystych lub lifting bez skalpela bazujący na elektroporacji i elektrostymulacji. Masaże twarzy pomogą poprawić ukrwienie, wymodelują kontury i wspomogą drenaż toksyn. Wśród atrakcji SPA znalazły się liczne zabiegi na ciało, takie jak naturalne peelingi na bazie soli, alg, minerałów i olejów. W połączeniu z aromatycznym masażem można kompleksowo zadbać o kondycję skóry i dostarczyć sobie solidnej dawki przyjemności. Wykorzystujemy między innymi gorące kamienie, świecę, czekoladę i olejki eteryczne pobudzające zmysły. Zwolennicy całościowej pielęgnacji docenią rytuały – modelujące sylwetkę, nawilżające i wygładzające ciało. W naszym centrum SPA nie zapominamy o podstawach – regulacja brwi, henna rzęs, pielęgnacja dłoni i stóp to przyjemne dodatki do pozostałych usług. Przygotowaliśmy pakiety w strefie VIP obejmujące seans w saunie VIP, aromatyczną kąpiel, wybrane zabiegi i masaże oraz dodatki w postaci słodyczy i szampana. Pozwolą cieszyć się obecnością bliskiej osoby w zmysłowym otoczeniu.

Doskonale wiemy, że dbałość o ciało to także odpowiednio dawkowany wysiłek fizyczny, dzięki któremu można pozostać w formie bez względu na okoliczności. Z tego względu dopełnieniem przestrzeni dostępnej w naszym hotelu z basenem jest nowoczesna siłownia. Po wysiłku polecamy skorzystanie z sauny oraz ucztę dla zmysłów podczas zabiegów w centrum SPA.

Komunikat odnośnie stanu wody.

W trosce o bezpieczeństwo i najwyższą jakość świadczonych usług, informujemy iż woda na basenie spełnia wymagania określone w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015 r. w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach (Dz. U. z 2015 r. poz. 2016). Protokół rocznej oceny pływalni przeprowadzonej przez PPIS w Zakopanem, z dnia 16 sierpnia 2019 r.

 

See the map
Newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close