Hotel w Zakopanem w górach – Hotel Mercure Kasprowy
menu

Hotel dla dzieci

Najlepszy hotel dla dzieci

Miejsce przyjazne rodzinie

Hotel Mercure Kasprowy Zakopane to doskonałe miejsce, w którym można spędzić urlop wspólnie z dziećmi. Zapraszamy do nas o każdej porze roku, przygotowaliśmy szereg wyjątkowych atrakcji zarówno dla rodziców, jak i dla ich pociech.

Pokój zabaw
dla dzieci

To doskonałe miejsce do zabawy dla dzieci w każdym wieku! Na naszych małych Gości czekają tu m.in. kącik z zabawkami Playmobil, wygodne pufy, pluszaki i pojazdy. Z okien rozciąga się piękny widok na Tatry, a wypatrywanie krzyża na Giewoncie to niezmiennie jedna z ulubionych dziecięcych zabaw.

Basen
dla dzieci

Rodziny z dziećmi znajdą w strefie Spa & Wellness miejsce dla siebie! Dwie zjeżdżalnie dla dzieci oraz brodzik o głębokości 60 cm sprawią radość dzieciom w każdym wieku.

Animacje
dla dzieci

W czasie ferii, wakacji, świąt oraz długich weekendów w hotelu organizowane są animacje na których dzieci nigdy się nie nudzą!

Hotel dla dzieci

Rozrywka dla dzieci w różnym wieku

Jako profesjonalny hotel w górach dla dzieci staramy się, by podczas pobytu u nas żaden najmłodszy Gość nie narzekał na nudę. Oprócz placu zabaw, ścianki wspinaczkowej czy warsztatów z animatorami, dużą atrakcję stanowi również strefa basenowa, w której dzieci mogą korzystać z dwóch zjeżdżalni i płytkiego brodzika. W strefie mogą przebywać najmłodsze dzieci i te w wieku nastoletnim – naszym priorytetem podczas projektowania basenu było zapewnienie wszystkim maksymalnego poziomu bezpieczeństwa. Co ważne obok znajduje się basen dla dorosłych, dzięki czemu rodziny mogą spędzać czas wspólnie, ale jednocześnie i dzieci, i ich opiekunowie czerpią z pobytu jak najwięcej dla siebie. Warto także podkreślić, że nasz hotel z atrakcjami dla dzieci mieści się w bardzo malowniczej okolicy, której atuty staraliśmy się zaakcentować w wystroju wnętrz. Zarówno ze strefy basenowej dla dzieci, jak i dla dorosłych rozciąga się więc wyjątkowa panorama na Tatry, która sprawia, że zabawa i odpoczynek stają się jeszcze bardziej przyjemne.

Nasz hotel dla dzieci chętnie odwiedzają również rodzice niemowląt. Zdajemy sobie sprawę, jak trudne pod względem logistycznym może być zorganizowanie wakacji z kilkumiesięczną pociechą, w związku z czym dokładamy wszelkich starań, by w wymierny sposób ułatwić rodzicom przygotowania do wyjazdu. Na miejscu zapewniamy całe wyposażenie, które jest niezbędne podczas opieki nad niemowlęciem – w komfortowych pokojach czekają łóżeczka, przewijaki oraz bezpieczne wanienki. Tego typu przedmioty zajmują dużo miejsca, dlatego brak konieczności przywiezienia ich ze sobą znacznie umili podróż i sprawi, że stanie się bardziej komfortowa. Dobry hotel z atrakcjami dla dzieci – a taką opinią cieszymy się wśród naszych Gości – musi być gotowy sprostać oczekiwaniom rodzin z dziećmi w różnym wieku, także tych, których wiek liczy się jeszcze w miesiącach. Wystarczy nas wcześniej uprzedzić i poinformować, jakie udogodnienia powinniśmy zagwarantować w dniu przyjazdu. Chętnie spełnimy też specjalne wymagania związane m.in. z organizacją innego, drobnego wyposażenia.

Tym, co wyróżnia hotel dla dzieci Mercure Kasprowy Zakopane jest również dogodna lokalizacja. Rodziny z dziećmi spędzające u nas urlop mogą swobodnie korzystać z wielu atrakcji Zakopanego będących na wyciągnięcie ręki. Spacer na Krupówki czy wypad na szlak nie przysporzą żadnych problemów, ponieważ od naszego hotelu jest blisko do centrum miasta, jak też ważnych punktów komunikacyjnych. Zastanawiając się, który hotel w górach dla dzieci wybrać, warto kierować się położeniem ośrodka – możliwość szybkiego dostania się do najbardziej znanych zakątków miasta i okolic jest bardzo cenna dla rodziców przyjeżdżających na wakacje z pociechami. Pobyt w Mercure Kasprowy Zakopane umożliwi wygodne zwiedzanie pobliskich terenów, nawet osobom z najmniejszymi dziećmi, podróżującymi jeszcze w wózkach. Wszystkie te udogodnienia sprawiają, że rodziny chętnie korzystają z naszej oferty i wracają do nas na kolejne urlopy.

 

Zobacz na mapie
Newsletter
?>
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij