menu

Strefa Relaksu

Pełnia relaksu

z widokiem na Giewont

Strefa Relaksu to unikalne Saunarium, z tężnią solną, saunami fińską, "zakopiańską", infrared i pierwszymi na Podhalu tepidarium oraz caldarium, w połączeniu z surowym górskim klimatem panującym w Zakopanem, pozwalają Gościom na powrót do pełnego dobrostanu fizycznego. 

Tepidarium i caldarium

Temperatura w Caldarium oscyluje w granicach przyjemnych 40°C, dzięki czemu pobyt jest mniej intensywny niż w tradycyjnej saunie parowej, za to tak samo relaksuje i oczyszcza całe ciało. Podczas odpoczynku w tepidarium z podgrzewanymi leżankami delektować się można widokiem na Tatry.

Sauny suche

Doskonale oczyszczają organizm z toksyn, a regularne wizyty poprawiają odporność. W najbardziej klasycznej, drewnianej saunie fińskiej panuje niska wilgotność powietrza i temperatura 100°C. W saunie "zakopiańskiej" temperatura jest nieco niższa a wilgotność trochę większa. 

Tężnia solna

W przytulnym, jasnym pomieszczeniu po gałązkach tarniny spływa solanka, której lecznicze działanie znane jest od wieków. Pierwotnie tężnie służyły do otrzymywania soli kuchennej, dziś tworzą naturalne inhalatoria, które pomagają zredukować dolegliwości ze strony układu oddechowego.

Łaźnia parowa

W kłębach gorącej pary szybko ustępują wszelkie zgromadzone w ciele napięcia. Już kilkuminutowy seans oczyszcza skórę i koi podrażnione drogi oddechowe. 

Sauna Infrared

Polecana jest zwłaszcza osobom, które nie mogą korzystać z tradycyjnej sauny suchej. Dzięki promiennikom ciepła pobyt w saunie infrared może być dłuższy, a przebywanie w niej korzystnie wpływa na spalanie tkanki tłuszczowej i przyspiesza metabolizm. 

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij