Hotel w Zakopanem w górach – Hotel Mercure Kasprowy
menu

Hotel przyjazny zwierzętom

Pobyt z czworonogiem w hotelu

Wakacje to cudowny czas relaksu i zabawy! Opiekunowie psów i kotów często mają wątpliwości, czy mogą zabrać zwierzę do hotelu i jak ono sobie tam poradzi. Mało kto myśli z radością o pozostawieniu ulubieńca w domu na czas urlopu. Czy wakacje z ukochanym zwierzakiem mogą być udane?

Oczywiście! Hotel Kasprowy już od dawna jest przyjazny zwierzętom i zaprasza całe rodziny na wakacje pełne atrakcji.

Jak zadbać o psi komfort?

Na pewno nasz pies lub kot będzie bardzo szczęśliwy, że urlop spędzi razem z nami, ale zmiana otoczenia będzie dla niego stresująca! Powinniśmy zatem zadbać o kilka szczegółów. Przede wszystkim warto odpowiednio przygotować zwierzę do drogi, czyli zapewnić mu bezpieczne miejsce w samochodzie lub innym środku transportu oraz pamiętać o częstych postojach, aby zwierzę mogło zaspokoić swoje potrzeby fizjologiczne. Należy również zadbać o to, by temperatura w samochodzie nie była zbyt wysoka! Żeby zwierzak dobrze czuł się w nowym miejscu dobrym pomysłem jest zabranie jego ulubionej zabawki oraz legowiska.

Spacer, czyli obowiązkowy punkt programu na urlopie z psem

W Zakopanem znajdziemy sporo atrakcji które urozmaicą nam pobyt z pieskiem, ale najważniejsze są codzienne spacery. Już samo położenie hotelu Kasprowy sprawia, że jest to idealne dla opiekunów psów.  Wokół hotelu znajduje się kilka ścieżek, zarówno takich na krótki spacer jak i tych gwarantujących  dłuższą przechadzkę. Przyjemność z takiego spaceru jest podwójna – pies pozna nowe tereny i wybiega się za wszystkie czasy a właściciel dostanie niesamowitą porcję relaksu z najpiękniejszym widokiem na panoramę Tatr!

Psi savoir vivre w hotelu

Hotel Kasprowy jest przyjazny zwierzętom, jednak należy pamiętać, że wśród Gości hotelu znajdą się również tacy, którzy za zwierzętami nie przepadają lub zwyczajnie się ich boją. Dlatego w Kasprowym obowiązuje kilka zasad, których przestrzeganie uchroni wszystkich Gości przez nieporozumieniami.

Przede wszystkim prosimy o zachowanie ostrożności w przypadku możliwego kontaktu psa z obcą mu osobą. Na wspólnej przestrzeni (czyli poza pokojem) pies powinien mieć kaganiec i być prowadzonym na smyczy. Zwierząt nie wolno również wprowadzać do hotelowych restauracji.

Zostawiając zwierzę w pokoju należy pamiętać o pozostawieniu wywieszki informującej o tym fakcie służbę pięter. Sprzątanie pokoju, w którym znajduje się zwierzę może odbyć się wyłącznie w towarzystwie właściciela czworonoga!  

Kot w hotelu

Właściciele kotów wiedzą, jak ich ulubieniec znosi pobyt w obcym dla niego miejscu. Czasem sytuacja ta dla kota może być tak stresująca, że bezpieczniejszym dla niego wyjściem będzie pozostawienie zwierzaka w domu pod opieką bliskich, znanych mu osób. Jeśli jednak Państwa kot jest obieżyświatem, przyzwyczajonym do częstych podróży jego pobyt w hotelu może okazać się zupełnie bezproblemowy. Wybierając się z kotem na urlop należy pamiętać o zabraniu transportera, kuwety, miseczek na wodę i pokarm oraz jego ulubionych zabawek.  Sprzątanie kuwety należy do obowiązków właściciela. Sprzątanie pokoju podczas obecności zwierzęcia w pokoju jest możliwe wyłącznie w towarzystwie właściciela. Podobnie jak w przypadku psów – gdy kot jest w pokoju pod nieobecność właściciela należy na klamce umieścić informującą o tym zawieszkę.

Właściciel zwierzęcia ma obowiązek posiadania zaświadczenia o aktualnym szczepieniu przeciwko wściekliźnie.  

Życzymy Państwu oraz Państwa zwierzakom udanych wakacji w Zakopanem!

Zobacz na mapie
Newsletter
?>
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij