menu

Rejestracja uczestników

Informacje dla uczestników

Jeżeli jesteś uczestnikiem konferencji, ogranizowanej przez Hotel Mercure Kasprowy Zakopane, możesz za pośrednictwem naszej strony zarezerwować nocleg na warunkach przygotowanych specjalnie dla gości konferencji.

Aby zarezerwować nocleg w terminie konferencji, na zasadach ustalonych przez organizatora, należy wprowadzić odpowiedni kod, który otrzymasz podczas rezerwacji na konferencję w hotelu. Po wpisaniu kodu i kliknięciu buttonu 'Rezerwuj online', zostaniesz przeniesiony do panelu rezerwacyjnego z listą proponowanych pokoi, dostępnych w czasie trwania konferencji. Aby przeczytać szczegóły dotyczące interesujących Cię konferencji, po rozwinięciu zakładki 'czytaj więcej', wprowadź hasło podane podczas rejestracji przez organizatora konferencji

EUBIC WINTER SCHOOL 2019

14-18th January 2019 r.

The EuBIC Winter School 2019 on proteomics bioinformatics sponsored by the European Proteomics Association (EuPA) will bring together scientists in the field of proteomics and bioinformatics for proteomics. It is organized by the European Bioinformatics Community (EuBIC), an initiative of the European Proteomics Association (EuPA) for user-oriented bioinformatics.

OGÓLNOPOLSKA IZBA GOSPODARCZA DROGOWNICTWA

2 marca 2019 r.

Zarząd Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Drogownictwa w dniu 2 marca 2019 roku w Zakopanem na Stoku Szymoszkowa organizuje XV MISTRZOSTWA POLSKI DROGOWCÓW W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM I SNOWBOARDZIE IMIENIA WOJTKA MALUSI. Celem zawodów jest integracja środowiska drogowego oraz upowszechnianie kultury fizycznej i aktywności sportowej wśród pracowników firm, administracji i instytucji drogowych oraz ich rodzin. Zawody narciarskie i snowboardowe przeprowadzone zostaną na Stoku Szymoszkowa. Po zawodach Organizator zaprasza na uroczystą kolację połączoną z zabawą w Sali Bankietowej Hotelu Mercure Kasprowy w Zakopanem. Więcej informacji na temat zawodów można znaleźć na stronie internetowej Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Drogownictwa www.oigd.com.pl.

KASPROWISKO 2019

6-9 marca 2019 r.

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w Kolejnej Konferencji Szkoleniowej SENIT “KASPROWISKO”, która w dniach 6-9 marca 2019 odbędzie się w Zakopanem, w jak zawsze gościnnym Hotelu Mercure Kasprowy! Tym razem czeka nas Konferencja wyjątkowa, bo obchodzimy jubileusz 25-lecia! Jak zawsze mogą Państwo oczekiwać od nas dużej dawki różnorodnych sesji poświęconych EKG w bardzo szerokim ujęciu, ale także wielu atrakcji pozanaukowych. Radzimy pospieszyć się z rejestracją bo liczba miejsc na konferencji jest ograniczona. Serdecznie zapraszamy Komitet Organizacyjny Kasprowisko 2019

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij