menu

Rejestracja uczestników

Informacje dla uczestników

Jeżeli jesteś uczestnikiem konferencji, organizowanej przez Hotel Mercure Kasprowy Zakopane, możesz za pośrednictwem naszej strony zarezerwować nocleg na warunkach przygotowanych specjalnie dla gości konferencji.

Aby zarezerwować nocleg w terminie konferencji, na zasadach ustalonych przez organizatora, należy wprowadzić odpowiedni kod, który otrzymasz podczas rezerwacji na konferencję w hotelu. Po wpisaniu kodu i kliknięciu buttonu 'Rezerwuj online', zostaniesz przeniesiony do panelu rezerwacyjnego z listą proponowanych pokoi, dostępnych w czasie trwania konferencji. 

XVI Spotkanie Branży Paliwowej - Polski Rynek LPG

16-18 października 2019 r.

W dniach 16-17 października 2019 r. odbędzie się „Spotkanie Branży Paliwowej - Polski Rynek LPG”, które organizowane jest przez Information Market od 16 lat. Formuła wydarzenia zakłada rozpoczęcie Spotkania od uroczystego bankietu w dniu przyjazdu. Część konferencyjna z prelekcjami i wystąpieniami realizowana będzie w czwartek 17 października. Tematyka obejmować będzie szerokie spektrum aktualnych zagadnień istotnych dla działalności branży LPG na polskim rynku. Na zakończenie dnia zaplanowana została kolacja pożegnalna dla uczestników. Istnieje możliwość przedłużenia pobytu w Hotelu Mercure Kasprowy Zakopane na preferencyjnych warunkach.

24 iNET MEETING

28-30 października 2019 r.

24 iNET Meeting w Zakopanem to powrót do sprawdzonej, doskonałej, świetnej tradycji najbardziej wspominanych konferencji w branży. Jedną z najmocniejszych stron dotychczasowych meetingów organizowanych przez iNET Group są wystąpienia specjalistów dzielących się swoim doświadczeniem i punktem widzenia na przyszłość i rozwój rynku ISP w Polsce.

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij