menu

Centrum Spa & Wellness

Nowe centrum Spa & Wellness

Już otwarte!

Zapraszamy Państwa do nowej, ekskluzywnej strefy Spa & Wellness! 

W nowym centrum powstały dwie niezależne przestrzenie: Strefa Aqua oraz Strefa Relaksu. W pierwszej rozkochają się rodziny z dziećmi oraz osoby poszukujące aktywnego wypoczynku. W drugiej będzie można relaksować się z zachwycającym widokiem na Tatry.

Strefa Aqua

Przeszklona strefa basenowa z przepięknym widokiem na tatrzańską panoramę. Jest tu wszystko, czego potrzebujesz do aktywnego relaksu i wypoczynku.

Strefa Relaksu

W tej luksusowej strefie z widokiem na Giewont zregenerujesz ciało i wyciszysz umysł. Doskonały relaks zapewniają m.in. sauny, tężnia solna, tepidarium i caldarium.

Strefa Spa

Nowa, luksusowa strefa SPA w hotelu Mercure Kasprowy. Odkryjesz w niej bogatą ofertę autorskich masaży i rytuałów oraz specjalistycznych zabiegów.

Siłownia

Nowoczesna siłownia ze specjalistycznym sprzętem do treningu siłowego i kardio. Zrealizujesz tu swój plan treningowy, popracujesz nad sylwetką lub zrelaksujesz się po konferencji. 

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij