menu

Oferta konferencyjna

Zapytaj o ofertę

Na najwyższym poziomie

poznaj nowoczesne centrum konferencyjne z widokiem na Tatry

Hotel Mercure Kasprowy Zakopane to doskonała kuchnia, wielofunkcyjne sale konferencyjne, rozległa przestrzeń wystawiennicza, sale restauracyjne i bankietowe oraz komfortowe zaplecze techniczne. Ogromny teren zielony stwarza nieprzebrane możliwości organizacji imprez outdoorowych i team buildingowych. 

13 SAL
KONFERENCYJNYCH
DO 1150
UCZESTNIKÓW
400 MIEJSC
PARKINGOWYCH
288 DOSTĘPNYCH
POKOI
DUŻA PRZESTRZEŃ
WYSTAWIENNICZA
NOWOCZESNE WYPOSAŻENIE
MULTIMEDIALNE

Bankiety i Eventy

Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji wystawnych bankietów, eleganckich przyjęć i niezapomnianych eventów. Komfortowa, przeszklona sala Zakopane ze wspaniałym widokiem na Giewont ugości nawet 500 osób, a my pomożemy w zorganizowaniu dodatkowych atrakcji. 

Wsparcie konferencji

Opieka nad imprezą

Dział organizacji konferencji pomoże w przygotowaniu każdego wydarzenia: od dużych kongresów, poprzez oryginalne integracje, aż po kameralne szkolenia oraz warsztaty. Zajmiemy się również organizacją atrakcji dodatkowych. Opiekun wydarzenia z pełnym zaangażowaniem koordynuje prawidłowy przebieg programu, pozwalając organizatorom jak i gościom w pełni skorzystać z zaplanowanych atrakcji.

Skontaktuj się z nami

Odpowiemy na każde twoje pytanie

*pola obowiązkowe

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij