Hotel w Zakopanem w górach – Hotel Mercure Kasprowy
menu

Oferta konferencyjna

Zapytaj o ofertę

Na najwyższym poziomie

poznaj nowoczesne centrum konferencyjne z widokiem na Tatry

Hotel Mercure Kasprowy Zakopane to doskonała kuchnia, wielofunkcyjne sale konferencyjne, rozległa przestrzeń wystawiennicza, sale restauracyjne i bankietowe oraz komfortowe zaplecze techniczne. Ogromny teren zielony stwarza nieprzebrane możliwości organizacji imprez outdoorowych i team buildingowych. 

13 SAL
KONFERENCYJNYCH
DO 1150
UCZESTNIKÓW
400 MIEJSC
PARKINGOWYCH
288 DOSTĘPNYCH
POKOI
DUŻA PRZESTRZEŃ
WYSTAWIENNICZA
NOWOCZESNE WYPOSAŻENIE
MULTIMEDIALNE

Bankiety i Eventy

Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji wystawnych bankietów, eleganckich przyjęć i niezapomnianych eventów. Komfortowa, przeszklona sala Zakopane ze wspaniałym widokiem na Giewont ugości nawet 500 osób, a my pomożemy w zorganizowaniu dodatkowych atrakcji. 

Wsparcie konferencji

Opieka nad imprezą

Dział organizacji konferencji pomoże w przygotowaniu każdego wydarzenia: od dużych kongresów, poprzez oryginalne integracje, aż po kameralne szkolenia oraz warsztaty. Zajmiemy się również organizacją atrakcji dodatkowych. Opiekun wydarzenia z pełnym zaangażowaniem koordynuje prawidłowy przebieg programu, pozwalając organizatorom jak i gościom w pełni skorzystać z zaplanowanych atrakcji.

Skontaktuj się z nami

Odpowiemy na każde twoje pytanie

*pola obowiązkowe

Konferencje w górach

Hotel stanowi idealne miejsce do organizacji wydarzeń takich jak imprezy integracyjne, konferencje w górach i inne firmowe eventy, wymagające eleganckiej oprawy. Dostępna infrastruktura umożliwia prowadzenie wykładów, paneli dyskusyjnych czy targów, które klienci i pracownicy zapamiętają na długo. Dzięki profesjonalnej obsłudze każda impreza będzie przebiegała zgodnie z przyjętym scenariuszem. Dobrze zaplanowane konferencje w Zakopanem pozwolą uczestnikom wymieniać się wiedzą w przyjaznym otoczeniu, a jednocześnie podkreślą renomę firmy i doskonale wpłyną na jej wizerunek. Pięknie urządzone sale restauracyjne i bankietowe oraz doskonała kuchnia będą natomiast stanowiły gwarancję wyjątkowych wrażeń kulinarnych. 

Wnętrza to jednak nie wszystko, co hotel ma do zaoferowania. Rozległy teren zielony sprzyja relaksowi i aktywności sportowej na świeżym powietrzu oraz pozwala na organizację wydarzeń plenerowych, które są nieodłączną częścią imprez integracyjnych. Umożliwia także swobodny przebieg koncertów, prezentacji czy targów w branżach wymagających korzystania z otwartej przestrzeni. Niekwestionowaną zaletą konferencji w górach są ponadto wyjątkowe walory krajobrazowe i przyrodnicze. Możliwość wyjścia na szlak, surowy klimat i rześkie powietrze pozwalają naładować baterie po godzinach spędzonych na wypełnianiu obowiązków zawodowych. Niepowtarzalny klimat panujący w Zakopanem, lokalne tradycje i urok mieszkańców sprawiają, że pobyt okaże się przyjemnością dla wszystkich uczestników wydarzenia.

Goście z pewnością docenią zachwycającą panoramę gór oraz elegancką aranżację wnętrz. Ważnym elementem wszystkich firmowych imprez i konferencji w Zakopanem jest dbałość o podniebienia uczestników. Wyjątkowe wrażenia kulinarne zapewniają kucharze specjalizujący się w wykwintnych daniach kuchni świata, łączonych umiejętnie z najlepszymi produktami regionalnymi. Można skosztować zarówno świeżych owoców morza, jak i lokalnych przysmaków, np. oscypków. Indywidualnie dobrane menu bankietowe zawsze idealnie pasuje do charakteru uroczystości, a gustowna zastawa stołowa i wystrój sal restauracyjnych podkreśla rangę wydarzenia. Konferencje wraz z ich oprawą kulinarną na długo pozostaną w pamięci uczestników.

Sale konferencyjne przygotowane są do obsługi materiałów multimedialnych, takich jak prezentacje czy filmy. Dobre nagłośnienie sprawia, że ważne informacje nikomu nie umykają, a duży ekran pozwala zobaczyć skomplikowane wykresy nawet osobom siedzącym w ostatnim rzędzie. Dzięki zaangażowaniu naszego zespołu konferencje przebiegają w spokojnej atmosferze, a ich uczestnicy mogą skupić się przede wszystkim na rozwoju swoich kompetencji i zdobywaniu kontaktów w branży. Proponujemy organizację atrakcji dodatkowych, których wybór zależy od specyfiki wydarzenia oraz preferencji organizatora i uczestników. Wycieczki w góry, zabiegi SPA, rozgrywki sportowe i rekreacja w malowniczym otoczeniu to tylko niektóre z naszych pomysłów. Pomogą urozmaicić program wydarzeń i wyjść poza sale konferencyjne. Zapewnią gościom cenne przeżycia, jednocześnie budujące pozytywny obraz firmy w ich oczach. Zakopane jest pełne możliwości, po które pomagamy sięgnąć.

 

Zobacz na mapie
Newsletter
?>
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij