menu

Profesjonalny gabinet kosmetyczny

Kasprowy Derm

Zaufaj naturze | Zaczerpnij z nauki | Zobacz piękno

Kasprowy Derm to wyjątkowe miejsce na mapie Zakopanego. To wyspecjalizowany gabinet, wyodrębniony ze Spa & Wellness Kasprowy, w którym oferowane są wysoko skuteczne zabiegi kosmetologiczne.

CEL - naszym celem jest znalezienie sposobu na Państwa dobrostan i piękno
JAK - poprzez bezkompromisową jakość wykonywanych zabiegów
SPOSÓB - poprzez nieprzerwany rozwój zarówno wiedzy kosmetologicznej, z zakresu fizjoterapii, masażu i doskonałość stosowanych technik. Poprzez znajdywanie i implementowanie tylko sprawdzonych i najskuteczniejszych technologii.

Zabiegi Hi-Tech

Nowoczesne zabiegi hi-tech wykorzystują najskuteczniejsze technologie w służbie piękna. To grupa zabiegów opartych o oddziaływanie rozmaitych metod terapeutycznych: ultradźwięków, fali radiowych, masażu próżniowego, podczerwieni, światła laserowego i wielu innych, które charakteryzują się wysoką skutecznością przy minimalnym ryzyku.

Kosmetyka specjalistyczna

To dział łączący metody upiększające z leczniczymi, szczególnie w zakresie prowadzenia skór objętych zmianami trądzikowymi, AZS, nadważliwością, przebarwieniami, etc. Kosmetyka specjalistyczna-kosmetologia związana jest ściśle z higieną życia i odżywiania oraz metodami fizykoterapeutycznymi. Celem zabiegów kosmetologicznych jest zwiększenie atrakcyjności fizycznej za pomocą środków kosmetycznych, które w Kasprowy Derm wybraliśmy ze szczególną starannością.

Icoone® Laser

Icoone® Laser to przełomowe urządzenie do NIEINWAZYJNEGO jednoczesnego modelowania sylwetki i ujędrniania skóry. Likwiduje cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, blizny, sztywność mięśni, zapalenia ścięgien oraz wszelkie objawy starzenia się skóry.

Dermokonsultacja

To analiza skóry oraz wywiad kosmetologiczny, których celem jest opracowanie programu terapii oraz dobranie spersonalizowanej pielęgnacji domowej. W Kasprowy Derm konsultacje przeprowadzane są przez wysokiej klasy kosmetologów, mających odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie.

Skontaktuj się z nami

PROSIMY O WCZEŚNIEJSZĄ REZERWACJĘ TERMINÓW

Tel.: +48 18 202 4077

E-mail.: spa@kasprowy.pl

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij